+385 98 9591 255 peljesacapartman@gmail.com

Pelješac Chorwacja

Pelješac znajduje się na południu Chorwacja w powiecie dubrownicko-neretwiańskim. Jest to drugi co do wielkości półwysep w Chorwacji (największy to Istria w Chorwacji).

Chorwacja morze adriatyckie – Apartamenty Orsula miejscem turystycznym ze względu na czyste morze i piękne plaże. Południe Chorwacji jest bogate w zabytki kultury i śródziemnomorską przyrodę.Peljesac Chorwacja

 

 

Klimat śródziemnomorski na Peljesac

Ze względu na klimat śródziemnomorski. Który ma dużo słońca, mało deszczu i biedne kraje, w których jest dużo małych kamieni. Obszar ten jest idealny do uprawy winorośli. Kosztem tych ważnych czynników mamy najlepsze wina, z których nasz Pelješac jest znany w Chorwacja i na świecie. Najwyższej jakości wino z małego Plavaca to Digač. A samo wino zostało nazwane na cześć miejsca na Pelješac w Chorwacji. Półwysep Peljesac znajduje się w połowie drogi między dwiema perłami Adriatyku w Chorwacji, więc łatwo wybrać się na wycieczkę do Splitu lub Dubrownika.

Chorwacja

 

Peljesac kanal

Kanał Pelješka wynika z sąsiedniego położenia wyspy Korčula i półwyspu Pelješac, które znajdują się naprzeciwko i wyglądają jak lejek. Tak wyjątkowe położenie wysp i półwyspów wynika z różnicy ciśnień, dlatego latem najczęściej wieje wiatr zwany mistralem. Kosztem tej przystępnej doskonałości doskonale nadaje się do uprawiania sportów z przewodnikiem, windsurfingu, kitesurfingu i innych sportów wodnych, które rozsławiają naszą okolicę.

Można znaleźć wysokiej jakości ryby, takie jak dorada, okoń morski i wiele innych ryb, ośmiornice, kraby, małże i ostrygi, które kojarzą się z nazwą Pelješac Chorwacja.

Klimat na Peljesac
 

Postów apartamenty Peljesac

Skontaktuj się z nami

 

peljesacapartman@gmail.com

telefon:
+385 98 9591 255

address:

Ivo Petković

Kučište 109

2067 KUČIŠTE – CROATIA

GPS Współrzędne:

Szerokość: 42,98 09 26 83 -Długość: 17,11 57 91 46

Apartamenty Peljesac Chorwacja

Optimized by Optimole